Rozmiar tekstu-+=

dr Monika Liwska

Lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. W 1997 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizuje się w neurologii.  W trakcie studiów zdobyła wiedzę również w zakresie psychiatrii dziecięcej i współtworzyła powstające wówczas studenckie koło naukowe przy Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego AM w Warszawie.
Jej pasją jest epileptologia – fascynująca dziedzina neurologii, zajmująca się problematyką napadów i zespołów padaczkowych. Z tego powodu  swoje zawodowe szkolenie rozpoczęła w Pracowni EEG Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Zagadnienia elektroencefalografii towarzyszą jej przez całą karierę zawodową.

Specjalizacja doktor Liwskiej z neurologii to okres pracy w Klinice Neurologii i Epileptologii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie. W 2012 roku złożyła egzamin specjalizacyjny z neurologii dziecięcej. Pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, a następnie w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Obecnie pracuje w lecznictwie ambulatoryjnym, zajmując się zarówno pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi.

Posiada ponad 7-letnie doświadczenie  pracy w warszawskim Ośrodku Wczesnej Interwencji dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, którego pierwsze objawy, widoczne są czasem już u bardzo małego dziecka.  Ważne jest, aby oznaki zaburzenia rozwojowego zauważyć jak najwcześniej i podjąć odpowiednie leczenie.

W Centrum Medycznym Białołęka w Legionowie zajmuje się diagnozą i leczeniem dzieci i dorosłych w zakresie neurologii.

Neurolog dziecięcy, Specjalista neurologii

Zakres usług:

– konsultacje neurologiczne dzieci

– konsultacje neurologiczne dorosłych

– diagnostyka zaburzeń neurorozwojowych dzieci we wczesnym okresie rozwojowym

– diagnostyka i leczenie zaburzeń neurologicznych

– diagnostyka i leczenie chorób neurologicznych